Wykaz jednostek objętych nadzorem

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Przyporządkowanie jednostek samorządu terytorialnego Członkom Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie

 

 

Zespół w Krakowie

  

Pani Katarzyna Keppert

  1. Gmina Czernichów
  2. Gmina Iwanowice
  3. Gmina Koniusza
  4. Gmina Kozłów
  5. Gmina Książ WIelki
  6. Gmina Łącko
  7. Gmina Mogilany
  8. Gmina Nowe Brzesko
  9. Gmina Pałecznica
  10. Gmina Racławice
  11. Gmina Radziemice
  12. Gmina Słaboszów
  13. Gmina Sułoszowa
  14. Gmina Zabierzów
  15. Gmina Zielonki
  16. Miasto i Gmina Krzeszowice
  17. Miasto i Gmina MIechów
  18. Miasto i Gmina Wieliczka
  19. Związek Gmin Krynicko-Popradzkich z siedzibą w Muszynie
  20. Związek Międzygminny ds. Gazyfikacji, Rozwoju Terenów Wiejskich i Ochrony Środowiska z siedzibą w Proszowicach

 

Pan Piotr Józefczyk

  1. Gmina Dobra
  2. Gmina Kłaj
  3. Gmina Kocmyrzów-Łuborzyca
  4. Gmina Lubień
  5. Gmina Mszana Dolna
  6. Gmina Niedźwiedź
  7. Gmina Pcim
  8. Gmina Podegrodzie
  9. Gmina Siepraw
  10. Gmina Tokarnia
  11. Gmina Wiśniowa
  12. Miasto i Gmina Dobczyce
  13. Miasto i Gmina Myślenice
  14. Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój
  15. Miasto i Gmina Sułkowice
  16. Miasto Mszana Dolna
  17. Powiat Krakowski
  18. Powiat Miechowski
  19. Powiat Myślenicki
  20. Związek Gmin Dolnego Dorzecza Rzeki Raby z siedzibą w Gdowie

 

Pan Wojciech Lachiewicz

  1. Gmina Raciechowice
  2. Miasto Kraków
  3. Województwo Małopolskie

 

Pani Jolanta Nowakowska 

  1. Gmina Charsznica
  2. Gmina Jerzmanowice-Przeginia
  3. Gmina Koszyce
  4. Gmina Laskowa
  5. Gmina Lipnica Wielka
  6. Gmina Liszki
  7. Gmina Łapanów
  8. Gmina Łużna
  9. Gmina Michałowice
  10. Gmina Wielka Wieś
  11. Miasto i Gmina Ciężkowice
  12. Miasto i Gmina Kalwaria Zebrzydowska
  13. Miasto i Gmina Proszowice
  14. Miasto i Gmina Skała
  15. Miasto i Gmina Skawina
  16. Miasto i Gmina Słomniki
  17. Miasto i Gmina Tuchów
  18. Związek Międzygminny Wodociągów i Kanalizacji Wiejskich w Woli Rzędzińskiej

 

Pan Piotr Koczanowski

  1. Gmina Drwinia
  2. Gmina Biały Dunajec
  3. Gmina Chełmiec
  4. Gmina Czorsztyn z /s w Maniowach
  5. Gmina Gołcza
  6. Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce
  7. Gmina Kamienica
  8. Gmina Krościenko nad Dunajcem
  9. Gmina Łapsze Niżne
  10. Gmina Nowy Targ
  11. Gmina Poronin
  12. Gmina Szaflary
  13. Miasto Bochnia
  14. Miasto i Gmina Niepołomice
  15. Miasto i Gmina Rabka-Zdrój
  16. Miasto Nowy Targ
  17. Miasto Zakopane
  18. Powiat Nowotarski
  19. Powiat Proszowicki
  20. Powiat Tatrzański
  21. Powiat Wielicki
  22. Związek Gmin Dorzecza Górnej Raby i Krakowa z siedzibą w Mszanie Dolnej

 

 

Zespól Zamiejscowy w Tarnowie

 

Pani Katarzyna Augustynowicz-Skruch

  1. Gmina Gnojnik
  2. Gmina Gręboszów
  3. Gmina Lipnica Murowana
  4. Gmina Lisia Góra
  5. Gmina Olesno
  6. Gmina Rzepiennik Strzyżewski
  7. Gmina Rzezawa
  8. Gmina Szerzyny
  9. Miasto i Gmina Radłów
  10. Miasto i Gmina Ryglice
  11. Miasto i Gmina Zakliczyn
  12. Powiat Bocheński
  13. Powiat Brzeski

 

Pani Krystyna Imioło

  1. Gmina Bolesław (powiat dąbrowski)
  2. Gmina Borzęcin
  3. Gmina Iwkowa
  4. Gmina Pleśna
  5. Gmina Szczurowa
  6. Gmina Tarnów
  7. Gmina Wierzchosławice
  8. Miasto i Gmina Biecz
  9. Miasto i Gmina Brzesko
  10. Miasto i Gmina Czchów
  11. Miasto i Gmina Dąbrowa Tarnowska
  12. Miasto i Gmina Wojnicz
  13. Miasto Tarnów
  14. Powiat Dąbrowski
  15. Związek Gmin ds. Wodociągów i Kanalizacji z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej
  16. Związek Międzygminny Gmin Żabno i Lisia Góra ds. Zaopatrzenia Wsi w wodę z siedzibą w Lisiej Górze

 

Pani Patrycja Krupa-Różańska

  1. Gmina Bochnia
  2. Gmina Dębno
  3. Gmina Gromnik
  4. Gmina Mędrzechów
  5. Gmina Radgoszcz
  6. Gmina Skrzyszów
  7. Gmina Spytkowice (powiat nowotarski)
  8. Gmina Trzciana
  9. Gmina Wietrzychowice
  10. Gmina Żegocina
  11. Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz
  12. Miasto i Gmina Szczucin
  13. Miasto i Gmina Żabno
  14. Powiat Tarnowski
  15. Związek Gmin Bolesław i Mędrzechów z siedzibą w Mędrzechowie
  16. Związek Komunalny Gmin ds. Wodociągów i Kanalizacji z siedzibą
    w Brzesku

 

 

Zespół Zamiejscowy w Oświęcimiu

 

Pani Anna Polak

  1. Gmina Bukowno
  2. Gmina Czarny Dunajec
  3. Gmina Gdów
  4. Gmina Klucze
  5. Gmina Oświęcim
  6. Gmina Przeciszów
  7. Gmina Stryszawa
  8. Gmina Trzyciąż
  9. Gmina Zawoja
  10. Gmina Zembrzyce
  11. Miasto i Gmina Alwernia
  12. Miasto i Gmina Olkusz
  13. Miasto i Gmina Wadowice
  14. Miasto i Gmina Wolbrom
  15. Miasto Jordanów
  16. Powiat Olkuski
  17. Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" z siedzibą w Chrzanowie
  18. Związek Komunalny Gmin "Komunikacja Międzygminna" z siedzibą w Olkuszu

 

Pani Ewa Mitoraj

  1. Gmina Babice
  2. Gmina Brzeźnica
  3. Gmina Jordanów
  4. Gmina Lanckorona
  5. Gmina Osiek
  6. Gmina Polanka Wielka
  7. Gmina Raba Wyżna
  8. Gmina Stryszów
  9. Miasto i Gmina Brzeszcze
  10. Miasto i Gmina Libiąż
  11. Miasto i Gmina Maków Podhalański
  12. Miasto i Gmina Trzebinia
  13. Miasto Oświęcim
  14. Miasto Sucha Beskidzka
  15. Powiat Chrzanowski
  16. Powiat Suski
  17. Związek Gmin Dorzecza Górnej Skawy – Świnna Poręba z siedzibą w Suchej Beskidzkiej
  18. Związek Komunalny Gmin Wieprz, Zator i Babice ds. Budowy Oczyszczalni Ścieków i Kolektorów w Zatorze

 

Pani Gabriela Brol-Stanek

  1. Gmina Biskupice
  2. Gmina Bolesław (powiat olkuski)
  3. Gmina Budzów
  4. Gmina Bystra Sidzina
  5. Gmina Mucharz
  6. Gmina Spytkowice (powiat wadowicki)
  7. Gmina Tomice
  8. Gmina Wieprz
  9. Miasto i Gmina Andrychów
  10. Miasto i Gmina Chełmek
  11. Miasto i Gmina Chrzanów
  12. Miasto i Gmina Kęty
  13. Miasto i Gmina Świątniki Górne
  14. Miasto i Gmina Zator
  15. Powiat Oświęcimski
  16. Powiat Wadowicki
  17. Związek Międzygminny „Gospodarka Komunalna” z siedziba w Chrzanowie.

 

 

Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu

 

Pani Teresa Kulka

  1. Gmina Bobowa
  2. Gmina Gorlice
  3. Gmina Grybów
  4. Gmina Jabłonka
  5. Gmina Łabowa
  6. Gmina Łukowica
  7. Gmina Moszczenica
  8. Gmina Nawojowa
  9. Gmina Ropa
  10. Gmina Słopnice
  11. Gmina Tymbark
  12. Gmina Uście Gorlickie
  13. Miasto Gorlice
  14. Miasto Grybów
  15. Miasto i Gmina Szczawnica
  16. Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
  17. Związek Gmin Ziemi Gorlickiej z siedzibą w Gorlicach

 

 

Pan Marek Łopata

  1. Gmina Bukowina Tatrzańska
  2. Gmina Gródek nad Dunajcem
  3. Gmina Jodłownik
  4. Gmina Kamionka Wielka
  5. Gmina Korzenna
  6. Gmina Kościelisko
  7. Gmina Limanowa
  8. Gmina Lipinki
  9. Gmina Łososina Dolna
  10. Gmina Ochotnica Dolna
  11. Gmina Rytro
  12. Gmina Sękowa
  13. Miasto i Gmina Stary Sącz
  14. Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Krynica-Zdrój
  15. Miasto Limanowa
  16. Miasto Nowy Sącz
  17. Powiat Gorlicki
  18. Powiat Limanowski
  19. Powiat Nowosądecki
  20. Związek Gmin Jeziora Rożnowskiego z siedzibą w Gródku n/Dunajcem