Wykaz jednostek objętych nadzorem

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Przyporządkowanie jednostek samorządu terytorialnego Członkom Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie

 

 

Zespół w Krakowie

 

Pani Barbara Fabin

  1. Miasto Kraków
  2. Gmina Mogilany
  3. Miasto Nowy Targ
  4. Gmina Nowy Targ
  5. Miasto i Gmina Skała
  6. Miasto i Gmina Skawina
  7. Miasto i Gmina Słomniki
  8. Gmina Sułoszowa
  9. Miasto i Gmina Świątniki Górne
  10. Gmina Wielka Wieś
  11. Gmina Zielonki
  12. Gmina Zabierzów

 

Pani Katarzyna Keppert

  1. Gmina Charsznica
  2. Gmina Czarny Dunajec
  3. Gmina Gołcza
  4. Gmina Jabłonka
  5. Gmina Koniusza
  6. Gmina Koszyce
  7. Gmina Kozłów
  8. Gmina Książ Wielki
  9. Gmina Lipnica Wielka
  10. Miasto i Gmina Miechów
  11. Gmina Nowe Brzesko
  12. Gmina Pałecznica
  13. Miasto i Gmina Proszowice
  14. Gmina Racławice
  15. Gmina Radziemice
  16. Gmina Raba Wyżna
  17. Gmina Słaboszów
  18. Związek Międzygminny ds. Gazyfikacji, Rozwoju Terenów Wiejskich i Ochrony Środowiska z siedzibą w Proszowicach

 

Pan Wojciech Lachiewicz

  1. Województwo Małopolskie
  2. Gmina Czernichów
  3. Gmina Igołomnia-Wawrzeńczyce
  4. Gmina Iwanowice
  5. Gmina Jerzmanowice-Przeginia
  6. Gmina Kocmyrzów-Luborzyca
  7. Miasto i Gmina Krzeszowice
  8. Gmina Liszki.
  9. Gmina Michałowice
  10. Miasto i Gmina Rabka-Zdrój
  11. Gmina Spytkowice
  12. Gmina Szaflary

 

Pan Mirosław Legutko

  1. Powiat Krakowski
  2. Powiat Limanowski
  3. Powiat Miechowski
  4. Powiat Myślenicki
  5. Powiat Nowotarski
  6. Powiat Proszowicki
  7. Powiat Wielicki

 

Pan Piotr Józefczyk

  1. Miasto i Gmina Dobczyce
  2. Gmina Dobra
  3. Gmina Jodłownik
  4. Gmina Kłaj
  5. Gmina Lubień
  6. Miasto Mszana Dolna
  7. Gmina Mszana Dolna
  8. Miasto i Gmina Myślenice
  9. Gmina Niedźwiedź
  10. Gmina Pcim
  11. Gmina Raciechowice
  12. Gmina Siepraw
  13. Miasto i Gmina Sułkowice
  14. Gmina Tokarnia
  15. Gmina Wiśniowa
  16. Związek Gmin Dolnego Dorzecza Rzeki Raby z siedzibą w Gdowie

 

Pan Krzysztof Surówka

  1. Gmina Biskupice
  2. Gmina Gdów
  3. Miasto i Gmina Niepołomice
  4. Miasto i Gmina Wieliczka

 

 

Zespól Zamiejscowy w Tarnowie

 

Pani Katarzyna Augustynowicz-Skruch

  1. Powiat Bocheński
  2. Powiat Brzeski
  3. Miasto Bochnia
  4. Miasto i Gmina Biecz
  5. Gmina Drwinia
  6. Gmina Gnojnik
  7. Gmina Gręboszów
  8. Gmina Lipnica Murowana
  9. Gmina Lisia Góra
  10. Gmina Olesno
  11. Miasto i Gmina Radłów
  12. Miasto i Gmina Ryglice
  13. Gmina Rzepiennik Strzyżewski
  14. Gmina Rzezawa
  15. Gmina Szerzyny
  16. Miasto i Gmina Tuchów
  17. Związek Międzygminny Wodociągów i Kanalizacji Wiejskich w Woli Rzędzińskiej

 

Pani Krystyna Imioło

  1. Powiat Dąbrowski
  2. Miasto Tarnów- na prawach powiatu
  3. Miasto i Gmina Brzesko
  4. Miasto i Gmina Czchów
  5. Miasto i Gmina Dąbrowa Tarnowska
  6. Gmina Bolesław
  7. Gmina Borzęcin
  8. Gmina Iwkowa
  9. Gmina Pleśna
  10. Gmina Szczurowa
  11. Gmina Tarnów
  12. Gmina Wierzchosławice
  13. Miasto i Gmina Wojnicz
  14. Miasto i Gmina Zakliczyn
  15. Związek Gmin ds. Wodociągów i Kanalizacji z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej
  16. Związek Międzygminny Gmin Żabno i Lisia Góra ds. Zaopatrzenia Wsi w wodę z siedzibą w Lisiej Górze

 

Pani Patrycja Krupa-Różańska

  1. Powiat Tarnowski
  2. Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz
  3. Miasto i Gmina Żabno
  4. Gmina Bochnia
  5. Gmina Dębno
  6. Gmina Gromnik
  7. Gmina Łapanów
  8. Gmina Mędrzechów
  9. Gmina Radgoszcz
  10. Gmina Skrzyszów
  11. Miasto i Gmina Szczucin
  12. Gmina Trzciana
  13. Gmina Wietrzychowice
  14. Gmina Żegocina
  15. Związek Gmin Bolesław i Mędrzechów z siedzibą w Mędrzechowie
  16. Związek Komunalny Gmin ds. Wodociągów i Kanalizacji z siedzibą
    w Brzesku

 

 

Zespół Zamiejscowy w Oświęcimiu

 

Pani Anna Polak

  1. Powiat Olkuski
  2. Miasto i Gmina Alwernia
  3. Gmina Bukowno
  4. Gmina Klucze
  5. Gmina Oświęcim
  6. Gmina Przeciszów
  7. Gmina Stryszawa
  8. Gmina Trzyciąż
  9. Gmina Zawoja
  10. Gmina Zembrzyce
  11. Miasto Jordanów
  12. Miasto i Gmina Olkusz
  13. Miasto i Gmina Wadowice
  14. Miasto i Gmina Wolbrom
  15. Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" z siedzibą w Chrzanowie
  16. Związek Komunalny Gmin "Komunikacja Międzygminna" z siedzibą w Olkuszu

 

Pani Ewa Mitoraj

  1. Gmina Babice
  2. Miasto i Gmina Brzeszcze
  3. Gmina Brzeźnica
  4. Gmina Jordanów
  5. Gmina Lanckorona
  6. Miasto i Gmina Libiąż
  7. Gmina Osiek
  8. Miasto Oświęcim
  9. Gmina Polanka Wielka
  10. Gmina Stryszów
  11. Miasto Sucha Beskidzka
  12. Miasto i Gmina Trzebinia
  13. Miasto i Gmina Maków Podhalański
  14. Powiat Chrzanowski
  15. Powiat Suski
  16. Związek Komunalny Gmin Wieprz, Zator i Babice ds. Budowy Oczyszczalni Ścieków i Kolektorów w Zatorze
  17. Związek Gmin Dorzecza Górnej Skawy – Świnna Poręba z siedzibą w Suchej Beskidzkiej

 

Pani Gabriela Brol-Stanek

  1. Miasto i Gmina Andrychów
  2. Gmina Bolesław
  3. Miasto Budzów
  4. Gmina Bystra Sidzina
  5. Miasto i Gmina Chełmek
  6. Miasto i Gmina Chrzanów
  7. Miasto i Gmina Kęty
  8. Gmina Mucharz
  9. Gmina Spytkowice
  10. Gmina Tomice
  11. Gmina Wieprz
  12. Miasto i Gmina Zator
  13. Miasto i Gmina Kalwaria Zebrzydowska
  14. Powiat Oświęcimski
  15. Powiat Wadowicki
  16. Związek Międzygminny „Gospodarka Komunalna” z siedziba w Chrzanowie.

 

 

Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu

 

Pani Teresa Kulka

  1. Gmina Bobowa
  2. Gmina Gorlice
  3. Gmina Grybów
  4. Gmina Łabowa
  5. Gmina Moszczenica
  6. Gmina Poronin
  7. Gmina Ropa
  8. Gmina Słopnice
  9. Gmina Tymbark
  10. Gmina Uście Gorlickie
  11. Miasto Gorlice
  12. Miasto Grybów
  13. Miasto i Gmina Szczawnica
  14. Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
  15. Związek Gmin Ziemi Gorlickiej z siedzibą w Gorlicach

 

Pan Józef Zoń

  1. Gmina Biały Dunajec
  2. Miasto i Gmina Ciężkowice
  3. Gmina Chełmiec
  4. Gmina Czorsztyn z /s w Maniowach
  5. Gmina Kamienica
  6. Gmina Krościenko nad Dunajcem
  7. Gmina Laskowa
  8. Gmina Łapsze Niżne
  9. Gmina Łącko
  10. Gmina Łukowica
  11. Gmina Łużna
  12. Gmina Nawojowa
  13. Gmina Podegrodzie
  14. Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Krynica Zdrój
  15. Miasto Gmina Piwniczna-Zdrój
  16. Powiat Tatrzański
  17. Związek Gmin Dorzecza Górnej Raby i Krakowa z siedzibą w Mszanie Dolnej
  18. Związek Gmin Krynicko-Popradzkich z siedzibą w Muszynie

 

Pan Marek Łopata

  1. Gmina Bukowina Tatrzańska
  2. Gmina Gródek nad Dunajcem
  3. Gmina Kamionka Wielka
  4. Gmina Korzenna
  5. Gmina Kościelisko
  6. Gmina Limanowa
  7. Gmina Lipinki
  8. Gmina Łososina Dolna
  9. Gmina Ochotnica Dolna
  10. Gmina Rytro
  11. Gmina Sękowa
  12. Miasto Limanowa
  13. Miasto Nowy Sącz
  14. Miasto i Gmina Stary Sącz
  15. Miasto Zakopane
  16. Powiat Gorlicki
  17. Powiat Nowosądecki
  18. Związek Gmin Jeziora Rożnowskiego z siedzibą w Gródku n/Dunajcem