Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie

Strona główna


Najnowsze aktualności

Zawiadomienie dotyczące niemożności przeprowadzenia rozpraw RKO przy RIO w Krakowie w listopadzie roku 2020.

Zawiadamiamy, że rozprawy RKO przy RIO w Krakowie wyznaczone na miesiąc listopad, z przyczyn organizacyjno-prawnych nie odbędą się.

Czytaj więcej o: Zawiadomienie dotyczące niemożności przeprowadzenia rozpraw RKO przy RIO w Krakowie w listopadzie roku 2020.

Zawieszenie przyjmowania interesantów

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem strefy czerwonej na terenie Polski, przyjęcia interesantów zostają zawieszone do odwołania. Dokumenty będzie można złożyć do pudełka przed wejściem do izby w godzinach 7.00-15.00. W innych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Czytaj więcej o: Zawieszenie przyjmowania interesantów

Odwołanie szkolenia online w dniach 19-23 października 2020 r.

Zmiany w sposobie przyjmowania interesantów w związku z sytuacją epidemiologiczną

Szanowni Państwo,

Niniejszym przypominamy o nadal obowiązującym stanie epidemii oraz obowiązujących obostrzeniach i zaleceniach sanitarnych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W związku z powyższym wszyscy interesanci zobowiązania są do korzystania z maseczek lub przyłbic. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz wygodę prosimy, aby w pierwszej kolejności korzystać z istniejących sposobów załatwiania spraw drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Czytaj więcej o: Zmiany w sposobie przyjmowania interesantów w związku z sytuacją epidemiologiczną

Informacja w sprawie zakresu rzeczowych aktów prawnych badanych przez RIO

Udzielanie przez JST pomocy dla przedsiębiorców w okresie przeciwdziałania skutkom COVID-19 - aktualizacja stanowiska UOKIK

Pismo Ministerstwa Finansów dotyczące stosowania przepisów z ustawy o COVID-19

Pismo Ministerstwa Finansów w sprawie wprowadzania zwolnień i przedłużania terminów płatności rat podatku od nieruchomości na podstawie uchwał rad gmin, wydawanych na podstawie art. 15p i art. 15q ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz.374, z późn.zm.)

Czytaj więcej o: Pismo Ministerstwa Finansów dotyczące stosowania przepisów z ustawy o COVID-19

Kontakt z Izbą w związku z COVID-19

Szanowni Państwo,

ze względu na zasady bezpieczeństwa mające na celu ochronę interesantów i pracowników Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie oraz przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19, w sytuacjach nie wymagających osobistego stawiennictwa w Izbie zachęcam do kontaktu telefonicznego lub e-mail, na nr tel.: (0-12) 427-32-61 e-mail: sekretariat@krakow.rio.gov.pl

Z poważaniem,

Mirosław Legutko

Czytaj więcej o: Kontakt z Izbą w związku z COVID-19